جوانمردی فرهنگ نقاشی کاشان شادابی هنرمند

جوانمردی: فرهنگ نقاشی کاشان شادابی هنرمند اجرای طرح اصفهان زیبا سازی شهر کاشان

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی جریان‌های تروریستی بلای جان دنیا اسلام شده‌اند / لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جریان‌های تروریستی بلای جان دنیا اسلام شده‌اند، گفت: طرح مسائلی مانند دعوای شیعه و سنی یک امر وارداتی بوده و به متن جامعه ا

جریان‌های تروریستی بلای جان دنیا اسلام شده‌اند / لاریجانی

لاریجانی: جریان های تروریستی بلای جان دنیا اسلام شده است اند

عبارات مهم : ایران

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جریان های تروریستی بلای جان دنیا اسلام شده است اند، گفت: طرح مسائلی مانند دعوای شیعه و سنی یک امر وارداتی بوده و به متن جامعه اسلامی مرتبط نیست.

به گزارش ایسنا، علی لاریجانی در دیدار با عبدالفتاح مورو نایب مدیر مجلس تونس با بیان اینکه تونس کشور مهمی جهت جمهوری اسلامی محسوب می شود، گفت: کشور عزیزمان ایران از ابتدای انقلاب تونس همواره از مردم این کشور حمایت کرده است.

جریان‌های تروریستی بلای جان دنیا اسلام شده‌اند / لاریجانی

وی با اشاره به بیان خاطرات نایب مدیر مجلس تونس مبنی بر دیدار خود با امام خمینی (ره) گفت: قطعاً تفکر امام راحل میان مسلمانان عامل ایجاد وفاق بوده هست. ایشان همواره در سخنانشان بر مسئله وحدت مسلمانان تاکید می فرمود.

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به بحران های امنیتی و تروریستی در سطح منطقه گفت: متاسفانه در شرایط کنونی جریان تروریسم به بلای جان دنیا اسلام تبدیل شده است و حتی مقامات رژیم صهیونیستی در کنفرانس اخیر هرتزل اعلام کردند که عالی ترین شرایط جهت این رژیم، اوضاع موجود در منطقه است.

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جریان‌های تروریستی بلای جان دنیا اسلام شده‌اند، گفت: طرح مسائلی مانند دعوای شیعه و سنی یک امر وارداتی بوده و به متن جامعه ا

رئیس قوه مقننه کشورمان بر لزوم توسعه همکاری های دوجانبه میان کشور عزیزمان ایران و تونس تاکید کرد و گفت: جمهوری اسلامی آماده گسترش همکاری ها به خاص در حوزه اقتصادی، معدن، انرژی و صنایع است.

در ادامه این دیدار عبدالفتاح مورو نایب مدیر مجلس تونس بر تقویت روابط کشور عزیزمان ایران و تونس تاکید کرد و گفت: جریان های اسلامی تونس به انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی علاقه مند هستند و ما همواره از دستاوردهای کشور عزیزمان ایران بعد از پیروزی انقلاب الهام گرفته ایم.

وی با بیان خاطراتی از دیدار خود با امام خمینی (ره) گفت: من از جوانانی بودم که مفتخر به دیدار با امام خمینی (ره) شدم و آن دیدار همواره الهام بخش ما بوده است.

جریان‌های تروریستی بلای جان دنیا اسلام شده‌اند / لاریجانی

نایب مدیر مجلس تونس با بیان اینکه ما به دنبال بازسازی و نظم بخشیدن به اوضاع داخلی تونس هستیم، افزود: عدم پیشرفت و عقب ماندگی، وجود بقایای دیکتاتوری و گروه های تروریستی از مواردی است که کشور تونس امروز با آنها درگیر است.

عبدالفتاح مورو با اشاره به اهمیت توجه به وحدت در جامعه اسلامی و همچنین کشور تونس گفت: قطعاً با چندینه دستگی نمی توان به اهداف مورد نظر دست یافت، از این رو تنها راه حل پیشرفت، وحدت میان مسلمانان است.

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جریان‌های تروریستی بلای جان دنیا اسلام شده‌اند، گفت: طرح مسائلی مانند دعوای شیعه و سنی یک امر وارداتی بوده و به متن جامعه ا

گرایش سیاست خارجی کشور عزیزمان ایران به گسترش روابط با کشورهای آفریقایی

لاریجانی همچنین در دیدرا با آلبان سامانا نایب مدیر مجلس غنا با اشاره به اهمیت و جایگاه کشور غنا گفت: سیاست خارجی جمهوری اسلامی همواره بر گسترش روابط با کشورهای حوزه آفریقا گرایش داشته است و قطعا سفر هیات پارلمانی غنا به کشور عزیزمان ایران می تواند به زیاد کردن همکاری های دو کشور به خاص در حوزه اقتصادی کمک کند.

جریان‌های تروریستی بلای جان دنیا اسلام شده‌اند / لاریجانی

وی با تاکید بر ظرفیت های دو کشور کشور عزیزمان ایران و غنا در حوزه های اقتصادی و انرژی گفت: دو کشور می توانند در حوزه های متفاوت به خاص بخش نفت، گاز و پتروشیمی و فرآورده های مرتبط همکاری گسترده ای داشته باشند.

رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: جمهوری اسلامی همچنین علاقمند به سرمایه گذاری در حوزه کشاورزی مدرن و کشت فراسرزمینی در کشور غنا است.

آلبان سامانا نایب مدیر مجلس غنا نیز در این دیدار با اشاره به روابط تاریخی کشور عزیزمان ایران و غنا گفت: حضور هیات پارلمانی در کشور عزیزمان ایران تائیدی دیگر بر تعمیق روابط با جمهوری اسلامی است و ما همواره خواهان گسترش تعاملات با کشور عزیزمان ایران بوده ایم.

وی بر لزوم تقویت روابط اقتصادی و سرمایه گذاری به خاص در حوزه های نفت، گاز و سیمان تاکید کرد و گفت: به طور حتم گسترش روابط پارلمانی موجب ارتقاء تعاملات و تسریع در سرمایه گذاری های اقتصادی بین دو کشور می شود.

جایگاه خاص کشورهای آفریقایی در عرصه سیاست خارجی جمهوری اسلامی

علی لاریجانی مدیر مجلس شورای اسلامی همچنین در دیدار با ژولات افرم پریواتاولا نایب مدیر مجلس ساحل عاج با اشاره به جایگاه مهم و برجسته کشور ساحل عاج در حوزه غرب آفریقا گفت: در سیاست خارجی جمهوری اسلامی کشورها آفریقایی جایگاه خاص ای دارند و در این میان گسترش تعاملات با کشور ساحل عاج نیز دارای اهمیت بسیار زیادی است و ما علاقمند به توسعه تعاملات و روابط با این کشور هستیم.

وی با اشاره به ظرفیت های دو کشور در حوزه های متفاوت از جمله بخش های تجاری، اقتصادی، صنعتی، معدن، کشاورزی و داروسازی تصریح کرد: قطعاً باید سطح روابط و همکاری های کشور عزیزمان ایران و ساحل عاج در تمام زمینه ها را گسترش دهیم.

رئیس قوه مقننه کشورمان ادامه داد: خوشبختانه کشور عزیزمان ایران در بخش ها و حوزه های متفاوت بخش صنعت از جمله صنایع غذایی، کشاورزی و حوزه داروسازی به پیشرفت های چشمگیری دست یافته که قطعاً می توان از این ظرفیت ها جهت گسترش روابط استفاده کرد.

در این دیدار ژولات افرم پریواتاولا با اشاره به روابط دیرینه و گسترده کشورش با کشور عزیزمان ایران گفت: کشور ساحل عاج از نخستین دوره ریاست جمهوری خود تاکنون همواره خواهان گسترش روابطش با جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران بوده و خوشبختانه این عنوان تاکنون تحقق یافته است.

نایب مدیر مجلس ساحل عاج تصریح کرد: با توجه به سطح روابط کشور عزیزمان ایران و ساحل عاج، ما از گسترش تعاملات اقتصادی و تجاری، همچنین سرمایه گذاری دو کشور استقبال می کنیم.

واژه های کلیدی: ایران | اسلامی | اقتصادی | جامعه اسلامی | ریاست جمهوری | انقلاب اسلامی | مجلس شورای اسلامی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog