جوانمردی فرهنگ نقاشی کاشان شادابی هنرمند

جوانمردی: فرهنگ نقاشی کاشان شادابی هنرمند اجرای طرح اصفهان زیبا سازی شهر کاشان

گت بلاگز استان ها حضور مردم در پای صندوق های رای نشانه پیوند مردم با نظام است

علمای شیعه و سنی سیستان و بلوچستان در خبر هایی جداگانه به اهمیت انتخابات و حضورحداکثری مردم در این مناسبت مهم ملی را یاد آور شدند.

حضور مردم در پای صندوق های رای نشانه پیوند مردم با نظام است

به گزارش گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان،، مولوی نظیراحمد سلامی نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور مردم در پای صندوق های رای نشانه وحدت و پیوند بیش از پیش مردم با نظام مقدس جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران می باشد.
مولوی نظیراحمد سلامی ضمن دعوت از همه آحاد مردم جهت حضور در پای صندوق های رای، افزود حضور حداکثری در پای صندوق های رای باعث زیاد کردن شور و نشاط در بین مردم و نشانه دلبستگی مردم به نظام و تمامیت ارضی کشور و وحدت می شود.

عبارات مهم : اسلام

وی ادامه داد: دشمن های هرچه در این خصوص تلاش می کنند که مردم را از رفتن به پای صندوق های رای بازدارند، بی فایده است آیا که امسال نیز مردم با حضور حداکثری به مثل سنوات قبل پایبندی خود را با نظام به همگان نشان خواهند داد.
همه مردم در پای صندوق رای حاضر شوند/دشمن به نفع ما کار نمی کند
امام جماعت مسجد حضرت علی ابن ابیطالب (ع) میرجاوه گفت: با توجه به نیاز و لزوم، همه واجدین شرایط رای دادن از هرفرقه ای که باشند مورد نیاز است به پای صندوق رای رفته و رای خود رابه صندوق ها بیندازند.
مولوی عبدالقهار میربلوچزهی در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان، افزود: دشمن هیچ گاه به فکر منافع ملت کشور عزیزمان ایران نبوده و نخواهد بود و هم اکنون نیز شاهد هستیم که از روش های متفاوت تلاش دارد بین مردم و نظام فاصله بیندازد.
وی ادامه داد: مردم نباید به تکنیک ها و توطئه های دشمن های توجهی داشته باشند و با توجه به لزوم پای صندوق های رای حاضر شوند.
حضور باشکوه مردم در انتخابات خاری بر چشم دشمن های است
امام جمعه اهل سنت شهرستان هامون عنوان کرد: حضور چشمگیر و باشکوه مردم در انتخابات خاری بر چشم دشمن های و باعث از بین رفتن طمع آنان می شود.
مولوی عبدالله حسن زهی ابراز کرد: جهانیان فردا چشم انتظار حضور مردم کشور عزیزمان ایران در پای صندوق های رای هستند بنابراین انتظار می رود ملت کشور عزیزمان ایران با اتحاد کامل در انتخابات شرکت کنند تا از این طریق دست طمع دشمن های از کشور قطع شود.
وی افزود: انتخابات نشان دهنده مردم سالاری و دموکراسی در کشور عزیزمان ایران اسلامی است به طوری که هر لحظه روسای جمهور، نمایندگان مجلس، خبرگان و شوراها با رای مستقیم مردم و بدون هرگونه دخل و تصرفی گزینش می شوند.
مولوی حسن زهی ادامه داد: ملت کشور عزیزمان ایران همانند هر لحظه شایسته عالی ترین هاست بنابراین انتظار می رود با دقت نامزد اصلح را گزینش کنند تا رشد و پیشرفت در کشور حاصل شود.
سلامت انتخابات یکی از بدیهی ترین امور کشورمان است
وی تاکید کرد: دشمن های اسلام در انتظار کوچکترین کوتاهی از سوی ملت کشور عزیزمان ایران هستند بنابراین در عرصه های متفاوت به دنبال نفوذ و ایجاد تفرقه در بین آحاد جامعه بوده اند ولی هر لحظه با هوشیاری ملت مواجه شدند و شکست مفتضحانه ای خوردند که در این راستا امیدواریم بار دیگر ملت کشور عزیزمان ایران با حضور در پای صندوق های رای سیلی محکمی بر صورت مستکبران بزنند.
امام جمعه اهل سنت هامون اظهار کرد: حفظ اسلام از اوجب واجبات است بنابراین در این عرصه حضور در انتخابات باعث حفظ اسلام و اقتدار نظام جمهوری اسلامی می شود آیا که بار دیگر مردم سالاری را به نمایش خواهند گذاشت.
تمکین از نتیجه انتخابات نشان از بلوغ سیاسی است
امام جمعه اهل سنت ایرانشهر گفت: با توجه به نظارت های قانونمند در روند انتخابات،، تمکین از نتیجه آرا نشان از بلوغ سیاسی کاندیدا و حامیان آنهاست.
مولوی شمس الحق دامنی با اشاره به اهمیت حضور همه اقشار واجد شرایط جامعه جهت همکاری در انتخابات 299 اردیبهشت ماه اظهار کرد: وقت گزینش بر اساس سلایق شخصی افراد یکی از نعماتی است که کشور ما از آن بهره مند است.
وی افزود: حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رأی علاوه بر تو دهانی محکم به دشمن های انقلاب و اسلام این وقت را جهت حضور فرد اصلحی که با آرای مردم اوج آمده جهت مدت چهار سال فراهم خواهد کرد.
مولوی دامنی ضمن دعوت همه به تمکین از قانون تصریح کرد: بدون تردید انتخابات بر اساس قانون و نظارت مستقیم مسئولین امر سالم برگزار می شود و بدهی است همه از جمله کاندیدایی که از دور خارج می شود و حامیانش باید از قانونی که خود را در معرض آن قرار دادند تبعیت کنند.
شرکت در انتخابات وظیفه شرعی همگان است
امام جمعه اهل سنت شهرستان سراوان شرکت در انتخابات را وظیفه شرعی همگان بیان کرد و ادامه داد: مردم کشور عزیزمان ایران بار دیگر با حضور در پای صندوق های رأی دشمن را مأیوس می کنند.
مولوی سید عبدالصمد ساداتی امام جمعه اهل سنت شهرستان سراوان ضمن دعوت از تمامی آحاد ملت جهت حضور در انتخابات، اظهار داشت: حضور گسترده مردم در صحنه انتخابات یکی از بااهمیت ترین عرصه هایی است که مردم حضور به میل خود دارند و آینده خویش و کشور را جهت آینده رقم می زنند.
وی افزود: شرکت مردم در انتخابات از نظر شرعی وظیفه همگان است که باید در چنین مواقعی که دشمن های کشور کمر همت به نابودی اسلام بسته اند، حضور پررنگ مردم باری دیگر خاری در چشم دشمن های می شود که فرد اصلح را چه در ریاست جمهوری و چه در شوراهای اسلامی شهر و روستایی گزینش کنند و رأی دهند.
مردم کشور عزیزمان ایران باردیگر دشمن را مأیوس می کنند
امام جمعه شهرستان سراوان رأی دادن را حق هر ایرانی واجد شرایط دانست که قانون جهت شهروندان در نظر گرفته هست، اذعان داشت: اگر کسی در این حماسه بزرگ و آینده ساز شرکت نکند، با توجه به اینکه دیگران نیز در این عرصه حضور دارند، به منزله ضایع کردن حق دیگران هم در گزینش فرد غیر اصلح و هم شرکت نکردن است.
مولوی ساداتی با بیان اینکه دشمن هر لحظه در کمین است تا مردم را به جهاتی سوق دهد که به نفعشان نیست، گفت: از اوایل انقلاب تا کنون دشمن های در حال دسیسه چینی بوده اند و خیرخواه کشور عزیزمان ایران نیستند.
وی گزینش فرد اصلح را از توصیه های شرعی و دینی عنوان و به مردم توصیه کرد: تا با گزینش فرد اصلح به مشکلاتی که از قبیل فساد، تورم به وجود آمده است نجات دهد و اضافه کرد: مردم جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران در هر مقطع از وقت ثابت کرده اند که دشمن را آشنا اند و در تمامی عرصه های ملی با حضور به میل خود و خودجوش دشمن های را مأیوس کرده اند.
امام جمعه اهل سنت سراوان خاطر نشان کرد: مردم کشور عزیزمان ایران بار دیگر با حضور حداکثری پای صندوق ها رأی به فرمان رهبر معظم انقلاب لبیک گفته و نقشه های دشمن را نقش برآب خواهند کرد.
حضور مردم در انتخابات خاری درچشم دشمن است
علمای اهل سنت شهرستان سیب و وسوران ضمن دعوت از مردم جهت شرکت در انتخابات، آینده نگری کردند با عزم مردم حماسه ای دیگر در تاریخ ماندگار خواهد شد.
مولوی ابراهیم جهانی مدرس حوزه ی علمیه ی شهر سوران با بیان اینکه انتخابات و شرکت در انتخابات امری واجب و یک وظیفه ی شرعی هست، اظهار داشت: 18 سالگی سن رسیدن به وظیفه است و شرکت در انتخابات و تعیین آینده قدمی در این راه است.
وی بیان کرد: مردم با شرکت در انتخابات خاری در چشم دشمن های می شوند و با پایبندی تا پای جان، از نظام جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران دفاع خواهند کرد.
رقم خوردن حماسه ای دیگر با عزم ملی مردم در انتخابات
مدرس حوزه علمیه شهر سوران با بیان اینکه مردم باید به افراد اصلح و توانمند رای دهند، ادامه داد: همگان با شرکت در انتخابات نشان دهند کشور عزیزمان ایران اسلامی یک ملت واحد، متحد و یکپارچه است.
وی از عموم مردم ولایت مدارسیب و سوران و استان دعوت کرد تا ضمن شرکت در این حرکت الهی، سیاسی در روز جمعه وظیفه شرعی و ملی خود را به ظهور گذاشته و انگیزه تمام ناشدنی مردم در دفاع از آرزوی بزرگ های انقلاب را به جهانیان علی الخصوص دشمن های کور دل اسلام ثابت نمایند.
مولوی مراد خبر امام جمعه سیب شرکت در انتخابات سهیم شدن در یک حماسه بزرگ دانست که این حرکت خودجوش در دفتر تاریخ ماندگار می شود، اظهار داشت:در این برهه از وقت کشور عزیزمان ایران اسلامی در موقعیت حساسی در منطقه و دنیا واقع شده است است که حضور مردم در انتخابات را جهت اقتدار زیاد نظام مورد نیاز و مهم دانست.
امام جمعه دهستان سیب گفت: در حالی که بسیاری از کشورها با تبلیغات خود تلاش در کمرنگ جلوه دادن انتخابات و حضور مردم کشور عزیزمان ایران اسلامی در آن را دارند، اراده و عزم ملی مردم اتفاق خوشایند دیگری را رقم می‎زند که باعث سربلندی نظام می‎شود.
شرکت در انتخابات وظیفه ملی ایرانیان است
وی در آخر از کلیه مردم انقلابی، شهید پرور و هر لحظه در صحنه ی شهرستان جهت حضور گرم و پرشور در انتخابات دعوت کرد تا باری دیگر خاطره ای خوش را جهت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، تحت رهبری فرزانه ی حضرت آیت الله خامنه ای است را به یادگار گذاشته شود.
امام جمعه اهل موقت اهل سنت جالق شرکت در انتخابات را وظیفه ملی هر ایرانی دانست و گفت: هر برگ رأی نشان دهنده تثبیت نظام جمهوری اسلامی در کشور کشور عزیزمان ایران است.
مولوی مجیب الرحمن رئیسی امام جمعه موقت اهل سنت جالق شرکت در انتخابات را وظیفه ملی هر ایرانی و وظیفه شرعی هر مسلمان برشمرد و اظهار داشت: به امید خداوند متعال حضور پرشور، با نشاط و گسترده مردم را در روز 29 اردیبهشت پای صندوق های رأی را شاهد هستیم.
هر برگ رأی نشان دهنده تثبیت نظام جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران است
وی افزود: حضور حداکثری مردم در روز انتخابات،دسیسه و نقشه های دشمن های اسلام را که شبانه روزی در حال ناامید کردن مردم هستند، خنثی می کند.
امام جمعه موقت اهل سنت جالق با اشاره به اینکه پای صحنه بودن آحاد ملت کشور عزیزمان ایران مشت محکمی بر دهان دشمن های کشور عزیزمان ایران و اسلام هست، خاطر نشان کرد: هر برگ رأی ایرانی نشان دهنده تثبیت نظام جمهوری اسلامی در کشور کشور عزیزمان ایران است.
مولی رئیسی در آخر گفت: جامعه اهل سنت علی رغم تبلیغات سوء که دشمن های اسلام و کشور عزیزمان ایران دارند، با حضور گسترده و حداکثری خود پیروی فرمایشات مقام معظم رهبری در انتخابات شرکت می کنند و خاطره خوشی را جهت نظام جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران تداعی خواهند کرد.
رای هر ایرانی نشان دهنده وفاداری به نظام جمهوری اسلامی ایران
امام جمعه سراوان گفت: انتخابات کشور عزیزمان ایران عالی ترین و بالاترین سطح دموکراسی را در بین کشورهای منطقه دارد.
حجت الاسلام والمسلمین غلامرضا دهقان امام جمعه شهرستان سراوان گفت: از آنجایی که حاکمیت نظر مردم را در آینده کشور مهم می داند انتخابات در کشور جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران یک امری نهادینه شده است است.
وی در ادامه خاطر نشان کرد: انتخابات یک امر مشروع و پسندیده ای در نظام جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران آشنا شده است است که در سطح کشور های منطقه عالی ترین و بالاترین دموکراسی را در کشور کشور عزیزمان ایران شاهد هستیم.
امام جمعه سراوان با شاره به تاکید معمار کبیر انقلاب و مقام معظم رهبری بر حضور تمامی اقشار کشور عزیزمان ایران اسلامی پای صندوق های رای افزود: میزان رای مردم آشنا شده است هست، لذا ما از عموم شهروندان سراوانی و مردم شریف استانی و کشوری تقاضا داریم که با شکوه هر چه تمام تر در انتخابات شرکت کنند و با رای خودشان بر عزت و عظمت نظام جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران بیفزایند.
انتخابات کشور عزیزمان ایران عالی ترین سطح دموکراسی را در کشورهای منطقه دارد
وی با بیان اینکه همکاری حداکثری مردم پای صندوق های رای از اهمیت زیادی برخوردار هست، تصریح کرد:ملت کشور عزیزمان ایران فرد اصلحی را گزینش کنند و کسی باشد که نظر های اسلامی و خدمت به جامعه و پیگیری به محرمین را زیاد مد نظر داشته باشد و نیروی کارآمدی باشد که بتوانند در امور کشور موثر باشد.
حجت الاسلام والمسلین دهقان با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری اذعان داشت: آنچه که اتفاق بیفتد برگ برنده از آن ملت شریف و نظام جمهوری خواهد بود.
وی در آخر با بیان اینکه رای هر ایرانی نشان دهنده وفا داری، وحدت و انسجام ملت و علاقه مندی به نظام و رهبری هست، گفت: وعده همه ما روز جمعه 29 اردیبهشت ماه پای صندوق های رای می باشد.
هر رأی مشتی محکم بر دهان دشمن های انقلاب است
امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه با دعوت مردم را به شرکت پرشور در انتخابات، گفت:هر رأی مشتی محکم بر دهان دشمن های انقلاب است و حضور در انتخابات تجدید بیعت با آرزوی بزرگ های والای شهیدان و امام راحل و مقام معظم رهبری است.
مولوی عبدالرحیم ریگیان پور، اظهار کرد: هر رأی مشتی محکم بر دهان دشمن های انقلاب است و حضور در انتخابات قدرت نظام و حضور در این عرصه مهم تجدید بیعت با آرزوی بزرگ های والای شهیدان و امام راحل و مقام معظم رهبری است.
وی افزود: اکنون دشمن های نظام اسلامی چشم ظمع به این انتخابات دوخته اند بنابراین آحاد مردم با هر سلیقه و تفکری باید در این مناسبت بزرگ سیاسی شرکت کنند، همه ما باید با پیروی ازفرمایشات رهبر انقلاب و با حضور باشکوه خود در انتخابات، اقتدار کشور را به رخ دشمن های بکشیم.
مولوی ریگیان پور با اشاره به اینکه حضور در انتخابات تکلیفی مهم بر دوش ماست، خاطرنشان کرد: همه ما در قبال آینده کشور خود مسئول هستیم و باید بر اساس معیارهای الهی و دینی افراد اصلح را گزینش کنیم لیکن در قبال گزینش خود در پیشگاه خداوند مسئول هستیم.
شرکت مردم در انتخابات همکاری در آینده نظام اسلامی ماست
امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه حضور گسترده مردم در انتخابات را اعتبار تقویت انقلاب دانست و تاکید کرد: مردم کشور عزیزمان ایران هشیار، آگاه و با بصیرت هستند و پشتیبانی خود از نظام جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران را در صحنه های متفاوت به رخ جهانیان کشیده اند و در این انتخابات نیز حماسه آفرینی خواهند کرد.
امام جمعه موقت اهل سنت چابهار گفت: آینده کشور در شرکت در انتخابات و رای دادن به کاندیدای مورد نظر در دستان همه ملت کشور عزیزمان ایران است.
مولوی عبدالرحمن ترنجزر با اشاره به اهمیت انتخابات و همکاری حداکثری مردم اظهار کرد: انتخابات، مظهر کامل حضور و گزینش مردم و اقتدار ما است و مردم با حضور آگاهانه و پرشور خودشان در صحنۀ انتخابات، مردم سالاری واقعی را در این کشور شکل می دهند.
وی با تأکید بر لزوم حضور پرشور مردم در انتخابات، این مهم را زمینه ساز تأمین امنیت کشور دانست و افزود: باید با آگاهی در انتخابات حضور یافت و فرد اصلح را برگزید.
مولوی اهل سنت چابهار با اشاره به اهمیت انتخابات شوراهای اسلامی شهر و دِه بیان کرد: انتخابات شوراها نیز در نوبه خود از اهمیت خاص ای برخوردار است آیا که مدیریت و عمران شهری به مدت چهار سال در گرو گزینش شوراهای متخصص است .
مولوی ترنجزر گفت: همکاری حداکثری در انتخابات عمق اعتماد و اعتقاد مردم به نظام را به تصویر می کشد.
وی به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص انتخابات اشاره کرد و گفت: از نظر ایشان رای حق الناس است و تمام مجریان انتخابات باید در حفاظت از آراء مردم تلاش کنند.

حضور باشکوه مردم در انتخابات خاری بر چشم دشمن های است
امام جمعه اهل سنت شهرستان هامون عنوان کرد: حضور چشمگیر و باشکوه مردم در انتخابات خاری بر چشم دشمن های و باعث از بین رفتن طمع آنان می شود.
مولوی عبدالله حسن زهی ابراز کرد: جهانیان فردا چشم انتظار حضور مردم کشور عزیزمان ایران در پای صندوق های رای هستند بنابراین انتظار می رود ملت کشور عزیزمان ایران با اتحاد کامل در انتخابات شرکت کنند تا از این طریق دست طمع دشمن های از کشور قطع شود.
وی افزود: انتخابات نشان دهنده مردم سالاری و دموکراسی در کشور عزیزمان ایران اسلامی است به طوری که هر لحظه روسای جمهور، نمایندگان مجلس، خبرگان و شوراها با رای مستقیم مردم و بدون هرگونه دخل و تصرفی گزینش می شوند.
مولوی حسن زهی ادامه داد: ملت کشور عزیزمان ایران همانند هر لحظه شایسته عالی ترین هاست بنابراین انتظار می رود با دقت نامزد اصلح را گزینش کنند تا رشد و پیشرفت در کشور حاصل شود.
وی تاکید کرد: دشمن های اسلام در انتظار کوچکترین کوتاهی از سوی ملت کشور عزیزمان ایران هستند بنابراین در عرصه های متفاوت به دنبال نفوذ و ایجاد تفرقه در بین آحاد جامعه بوده اند ولی هر لحظه با هوشیاری ملت مواجه شدند و شکست مفتضحانه ای خوردند که در این راستا امیدواریم بار دیگر ملت کشور عزیزمان ایران با حضور در پای صندوق های رای سیلی محکمی بر صورت مستکبران بزنند.
امام جمعه اهل سنت هامون اظهار کرد: حفظ اسلام از اوجب واجبات است بنابراین در این عرصه حضور در انتخابات باعث حفظ اسلام و اقتدار نظام جمهوری اسلامی می شود آیا که بار دیگر مردم سالاری را به نمایش خواهند گذاشت.
مردم با حضور در انتخابات جواب یاوه گویی های دشمن را خواهند داد
امام جمعه اهل سنت اسفند دلگان گفت: مردم با حضور در پای صندوق های رای جواب یاوه گویی های دشمن های نظام اسلامی را خواهند داد.
مولوی بلال مقدسیان امام جمعه اهل سنت اسفند دلگان با بیان اینکه انتخابات یک امتحان جهت مردم و مسئولین ما هست، گفت: خروجی انتخابات پیش رو باید باعث عزت و سرافرازی ملت مسلمان کشور عزیزمان ایران باشد.
وی یکی از افتخارات نظام اسلامی ما این است که همه مردم در آن حق تعیین آینده و آینده خود را دارند، بیان کرد: هر لحظه حضور مردم در پای صندوق های رای، حداکثری و باشکوه بوده است.
امام جمعه اهل سنت اسفند دلگان با تاکید بر اینکه اصل مهم در انتخابات جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران حفاظت و صیانت از رأی مردم هست، اظهار کرد: مسئولان با درایت مورد نیاز بی طرفی خود را در هنگام برگزاری انتخابات رعایت کنند تا این بیطرفی جهت مردم مشخص باشد.
مولوی بلال مقدسیان اضافه کرد: اهمیت انتخابات در کشورمان به حدی است که امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب آن را یک وظیفه شرعی، ملی و اجتماعی با حضور آحاد مردم می دانند.
حضور در انتخابات تاثیر منفی بر روی دشمن می گذارد

وی با اشاره به اینکه بی تردید مردم شهرستان دلگان در انتخابات پیش رو حضوری باشکوه خواهد داشت، بیان کرد: مردم کشورمان با حضور گسترده و آگاهانه خوددر پای صندوق های رای جواب یاوه گویی های دشمن را خواهند داد.
امام جمعه اهل سنت اسفند دلگان اضافه کرد: مردم همان ساعات ابتدای شروع رای گیری پای صندوق های رای بروند و کاندیدای مورد نظر خود را گزینش کنند.
مولوی یار محمد براهویی گفت: همه مردم فرزندان انقلاب هستند جهت اقتدار انقلاب اسلامی باید در انتخابات حضور بهم رسانیم.
مولوی یار محمد براهویی امام جمعه اهل سنت شهرستان هیرمند؛ ضمن دعوت آحاد مردم جهت حضور پر شور در انتخابات گفت: حضور مردم در انتخابات مهم است بی شک برنده واقعی بعد از آخر انتخابات خود مردم هستند.
برنده واقعی انتخابات مردم هستند
وی افزود: همه ی مردم فرزندان انقلاب هستند، جهت اقتدار انقلاب اسلامی باید در انتخابات حضور بهم رسانیم.
امام جمعه اهل سنت هیرمند بیان داشت: مردم ببیند کدام کاندیدا اصلح است و به او رای بدهند، من در خطبه های نماز جمعه نیز تاکید کرده ام که مهمترین مسئله در انتخابات حضور مردم است.
مولوی یار محمد آذریان با بیان اینکه حضور مردم در انتخابات قطعا تاثیر منفی بر روی دشمن های اسلام خواهد گذاشت افزود: حضور پر شور مردم مشت محکمی بر دهان آمریکا و اسرائیل خواهد بود.
چشم همه ی دنیا فردا به ملت کشور عزیزمان ایران است
حجت الاسلام ابراهیم گزمه گفت: از آحاد مردم شهرستان هیرمند، می خواهم تا با حضور صددرصدی خود در انتخابات درس بزرگی به دشمن های اسلام بدهند.
حجت الاسلام گزمه امام جمعه شهرستان هیرمند ضمن عوت مردهیرخابات گفت: شرکت در انتخابات ریاست جمهوری یک امر مهم در نظام جمهوری اسلامی کشور است.
مردم با همه توان در انتخابات شرکت کنند
وی افزود: از آحاد مردم شهرستان هیرمند، می خواهم تا با حضور صد درصدی خود در انتخابات درس بزرگی به دشمن های اسلام بدهند.
امام جمعه شهرستان هیرمند خاطرنشان کرد: حضور گسترده مردم مراسم خوش حالی بزرگ انقلاب هست، چشم همه ی دنیا فردا به ملت کشور عزیزمان ایران خواهد بود لذا حضور مردم در این انتخابات بسیار مهم و تاثیر گذار است.
انتهای پیام/ب

واژه های کلیدی: اسلام | ایران | صندوق | اسلامی | انقلاب | ایرانی | انقلابی | انتخابات | ایرانیان | ریاست جمهوری | نتیجه انتخابات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog