جوانمردی فرهنگ نقاشی کاشان شادابی هنرمند

جوانمردی: فرهنگ نقاشی کاشان شادابی هنرمند اجرای طرح اصفهان زیبا سازی شهر کاشان

گت بلاگز بین‌الملل همبستگی در اتحادیه اروپا بزرگراه یکطرفه نیست / یونکر

رئیس کمیسیون اروپا گفت دوستان ما در اروپا دیگر به این مساله مجاب شده است اند که انسجام و همبستگی در اتحادیه، بزرگراه یکطرفه نیست.

همبستگی در اتحادیه اروپا بزرگراه یکطرفه نیست / یونکر

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت به نقل از خبرگزاری فرانسه، ژان کلود یونکر — مدیر کمیسیون اروپا — گفت: همبستگی در اتحادیه اروپا بزرگراه یکطرفه نیست.
رئیس کمیسیون اروپا با شرکت در نشست تبادل نظر شبکه تصویری غرب آلمان در خصوص پرسشها اروپا اظهار داشت: ما باید در ارتباط با اجرای توافقنامه آب و هوایی پاریس به چینی ها اعتماد کنیم. بنابراین این جهت دنیا و حتی خود آمریکایی ها خبر خوبی نیست هنگامی که آمریکا بخواهد از این سکوی جهانی (منظور توافقنامه آب و هواست) پایین بیاید و تاثیر این جدایی در واقع جانشینی چین خواهد بود. با این حال همین جدایی نیز در قالب یک فرآیند با شریک آمریکاییمان صورت عملی پیدا خواهد کرد. در هر صورت به وجود چینی ها جهت پیشبرد فرآیند اجرای توافقنامه نیاز داریم. چون چین بزرگترین آلوده کننده محیط زیست هست.

عبارات مهم : آلمان

وی افزود: من به این مساله قائل نیستم که ما شاهد نوع جدیدی از ناسازگاری و فقدان توافق در اتحادیه اروپا هستیم. دوستان ما در اروپا دیگر به این مساله مجاب شده است اند که انسجام و همبستگی در اتحادیه، بزرگراه یکطرفه نیست.
رئیس کمیسیون اروپا همچنین تصمیم آمریکا را جهت خارج شدن از توافقنامه آب و هوایی پاریس اشتباهی جدی دانست و آن را محکوم کرد.
مارتین شولتس، مدیر سابق پارلمان اروپا و مدیر کنونی حزب سوسیال دموکرات آلمان نیز در ادامه این نشست اظهار داشت: در یک قرارداد تجاری، شما می خواهید به بازار ما دسترسی داشته باشید. بازار اروپا بزرگترین بازار دنیا هست. باید به استانداردهای اروپا احترام گذاشته شود. چون این همان دلیلی است که جهت توافقنامه تجارت آزاد نیز مطرح می شود. بر همین اساس است که استانداردهای ما باید تامین شوند. در حال حاضر در این مسیر جمهوری فدرال آلمان تنها است ولی مورد نیاز است کل اروپا در این زمینه همکاری کنند. اعتقاد دارم که در این راه چنانچه ترامپ بخواهد از ما (منظور توافقنامه پاریس است) جدا شود مورد نیاز است ما نیز در تنظیم مناسبات تجاری و رقابتهای اقتصادی خود صریح و بی پرده باشیم.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: آلمان | اروپا | پاریس | آمریکا | کمیسیون | بزرگراه | آمریکایی | بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog