جوانمردی فرهنگ نقاشی کاشان شادابی هنرمند

جوانمردی: فرهنگ نقاشی کاشان شادابی هنرمند اجرای طرح اصفهان زیبا سازی شهر کاشان

گت بلاگز فارس برگزاری همایش ملی فیزیک دانشگاه خبر نور در شیراز

هشتمین همایش ملی فیزیک دانشگاه خبر نورکشور با حضور 235 محقق، استاد دانشگاه و دانشجو در شیراز برگزار شد.

برگزاری همایش ملی فیزیک دانشگاه خبر نور در شیراز

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ عبدالرسول قرائتی دبیر علمی هشتمین همایش ملی فیزیک دانشگاه خبر نور با اشاره به برگزاری هشتمین همایش ملی فیزیک دانشگاه خبر نورکشور با ارائه بروزترین دستاوردهای محققان، گفت: از ۲۷۵ مقاله رسیده به دبیرخانه همایش، ۲۳۵ مقاله پذیرفته شد که ۱۸۱ مقاله به صورت پوستر و ۵۴ مقاله نیز به صورت پوستر ارائه می شود.
قرائتی افزود: قرار گرفتن دانشگاه خبر نور در جمع یک درصد دانشگاه های برتر دنیا و قرار گرفتن در بین ۱۰ دانشگاه برتر کشور و کسب رتبه اول آموزشی دانشگاه ها در کشور نشان دهنده جایگاه دانشگاه خبر نور است.
وی ادامه داد: این دانشگاه یکی از دانشگاه های موفق از نظر علمی واقتصادی است که افتخار آن رعایت استاندارهای آموزشی است.
قرائتی با اشاره به اینکه مجهزترین آزمایشگاه ها و کارگاه های مورد نیاز در دانشگاه خبر نور ایجاد شده است هست، بیان کرد: مدرک دانشگاه خبر نور علاوه برداخل کشور، در کشورهای خارج هم مورد تایید است که فارغ التحصیلان این دانشگاه، امکان ادامه تحصیل در دانشگاه های خارجی را دارند.
وی اظهارداشت: دانشگاه خبر نور فارس با ۴۲ هزار دانشجو، ۴۰ مرکز و واحد، ۷۰۰ کارمند و ۲۴۰ عضو هیئت علمی مجری دوره های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری است.
دیده بان مدیرکل پژوهش وفناوری دانشگاه خبر نور کشور نیز در این همایش از راه اندازی ۱۰ مرکز رشد ونوآوری در دانشگاه خبر نور و راه اندازی سامانه صدور دانشنامه با سرعت و ضریب امنیت اوج خبرداد.

این همایش فردا نیز علاوه بر ارائه مقالات به صورت صحبت و پوستر، با صحبت خاص دکتر نصیری قیداری استاد دانشگاه شهید بهشتی ودبیر کل کمیسیون ملی یونسکو ادامه خواهد یافت.
انتهای پیام/ر

واژه های کلیدی: مقاله | همایش | پوستر | اندازی | برگزاری | دانشگاه | دانشگاه | برگزاری همایش

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog