جوانمردی فرهنگ نقاشی کاشان شادابی هنرمند

جوانمردی: فرهنگ نقاشی کاشان شادابی هنرمند اجرای طرح اصفهان زیبا سازی شهر کاشان

گت بلاگز ورزشی شانس کسب مدال در بازی های اسلامی را از دست نمی دهیم

خدابنده لو گفت: همه شرایط جهت کسب مدال فراهم است و این وقت را از دست نمی دهیم.

شانس کسب مدال در بازی های اسلامی را از دست نمی دهیم

سکینه خدا بنده لو در گفتگو با خبرنگار گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان راجع به اوضاع تیم ملی تپانچه جهت شرکت در بازی های کشور های اسلامی با کو تصریح کرد: تیم ملی تپانچه جهت شرکت در این دور از مسابقه با 5 تیرانداز اعزام می شود و با آمادگی که تیراندازان دارند شانس زیادی جهت کسب مدال های رنگارنگ داریم.
وی افزود: طبق برنامه ریزی هایی که از چند سال گذشته جهت تقویت رشته تپانچه صورت گرفته است تا کنون بخشی از برنامه ها به مرحله اجرا در آمده است و تیم کشور عزیزمان ایران در مسابقه های بین المللی جهت کشورهای دیگر از رقبای مهم محسوب می شود اگر برنامه ها به همین منوال پیش برود می توانیم امیدوار باشیم که رویدادهای بزرگ مدال آوری کنیم.

عبارات مهم : اسلامی

تمرینات ملی پوشان در بخش خفیف ادامه دارد
سر مربی تیم ملی تپانچه در ادامه افزود: در حال حاضر جهت بازی های کشور های اسلامی تیراندازان در بخش خفیف نیز تمرین می کنند تا در این ماده نیز نماینده ای داشته باشیم. تاکنون با توجه به شرایطی که در تامین تجهیزات و مهمات داشتیم قادر به تمرین و حضور در مسابقه های ماده خفیف نبودیم و خوشبختانه با تمهیداتی که صورت گفته است تا حدودی پرسشها در این رشته مرتفع شد.
در هر دو بخش بانوان و مردها شانس کسب مدال داریم
خدابنده لو در باره شانس تیم ملی تپانچه جهت کسب مدال در بازی های کشورهای اسلامی بیان کرد: تیراندازی پیش از این فقط یک بار در بازی های اسلامی شرکت کرد که به سال ها قبل بر می گردد و این دومین حضور تیراندازان در این مسابقه ها هست. از آنجایی که فقط کشور های اسلامی در این مسابقه ها حضور دارند شانس بسیار زیادی جهت کسب مدال داریم هر دو بخش بانوان و مردها را داریم و حتی می توانیم این مسابقه ها را با مدال طلا به آخر برسانیم.
با ترکیبی از جوانان و بزرگسالان در جام جهانی گابالا شرکت می کنیم

خدابنده لو راجع به اینکه تیم ملی تپانچه بعد از آخر بازی های اسلامی چه برنامه ای در پیش دارد بیان کرد: بعد آخر از بازی های کشور های اسلامی تیم تپانچه جهت شرکت در مسابقه های جهانی گابالا آذربایجان آماده می شود البته در این مسابقه ها با ترکیبی از تیراندازان بزرگسال و جوانان شرکت می کنیم تا تجربه ای جهت ورزشکاران جوان باشد و بزرگسالان نیز در مسابقه با حریفان جهانی مدال آوری کنند.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: اسلامی | برنامه | مسابقه | تیراندازی | جام جهانی | برنامه ریزی | تیم ملی تپانچه | بازی های کشور های اسلامی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog